Home Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym

Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym

Zakończono rekrutację i ustalanie listy uczestników ostatniej III edycji szkolenia „Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym” rozpoczynającego się 14.03.2014 r. Osoby, których nie mogliśmy zakwalifikować z powodu nadmiaru zgłoszeń prosimy o rozważenie możliwości wyboru innego kursu, organizowanego w ramach projektu i rejestrację na liście kandydatów.

Obecnie przedsiębiorstwa budowlane działające na rynku budowlanym borykają się z wieloma problemami. Po okresie boomu w budownictwie, problemów ze znalezieniem wykonawców robót budowlanych, problemów z jakością wykonania, następuje powoli okres kryzysu w branży budowlanej.
Jak sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem budowlanym w okresie dynamicznego rozwoju i kryzysu, jak dostosowywać się do zmiennych warunków otoczenia, jak badać i analizować rynek budowlany, jak zarządzać relacjami partnerskimi przedsiębiorstwa budowlanego z innymi podmiotami rynku – to pytania na które powinien znać odpowiedź właściciel i menager przedsiębiorstwa budowlanego.
Kurs będzie pomocny w poszukiwaniu odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poprzez dostarczenie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej w tym zakresie.

Termin następnej edycji: ostatnia edycja

Tematyka szkolenia dotyczy problemów związanych z zarządzaniem i marketingiem w przedsiębiorstwie budowlanym.

Do absolwentów wyższych uczelni pracujących w przedsiębiorstwach budowlanych, właścicieli, managerów, kierowników robót.

Teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem budowlanym. Płytkę z programem ConRel do diagnozowania i sterowania relacjami partnerskimi przedsiębiorstwa budowlanego

• Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa budowlanego - 5
  • Metody diagnozy rozwoju przedsiębiorstwa budowlanego -5
  • Strategie zarządzania przedsiębiorstwem budowlanym - 4