Home Kontakt

"SZKO-BUD"
budynek główny, pok. 216
tel. (+48 12) 628 29 07

Koordynator szkolenia: Metody komputerowe w budownictwie
dr inż. Anna Stankiewicz

Koordynator szkolenia: Kosztorysowanie robót budowlanych
dr inż. Krzysztof Zima

Koordynator szkolenia: Planowanie i realizacja inwestycji budowlanych
dr inż. Krzysztof Zima

Koordynator szkolenia: Zarządzanie przedsiębiorstwem budowlanym
dr inż. Elżbieta Radziszewska-Zielina

Koordynator szkolenia: Komputerowe wspomaganie przedmiarowania robót budowlanych
dr inż. Michał Juszczyk

Koordynator szkolenia: Zarządzanie przedsięwzięciami budowlanymi i kosztorysowanie
dr inż. Agnieszka Leśniak

Koordynator szkolenia: Normy europejskie w projektowaniu geotechnicznym
dr hab. inż. Joanna Dulińska, prof. PK

Koordynator szkolenia: Przedmiarowanie, kosztorysowanie i rozliczanie kosztów budowy
dr inż. Michał Juszczyk

Wsparcie techniczne